Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. 1. ... Nuk ka për momentin asnjë autobus të ngjashme! SAN BENEDETTO DEL TRONTO (AP) - BERAT PUSHIME NË TURQI. Konfirmimi i biletës me kthim . 1,098 talking about this. 09 Shtator 2020. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit. UDHETIME ME GUIDE. Linja të rregullta me autobus super komod, Linja të rregullta përmes Shqipërisë dhe Italisë, Linja të rregullta përmes Serbisë, Kroacisë dhe Sllovenisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes Kroacisë Sllovenisë dhe Serbisë, Linja e rregullt nga Kosova për në Zvicer përmes Serbisë, Kroacisë dhe Sllovenisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes Shqipërisë dhe Italisë, Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë përmes  Italisë dhe Shqipërisë, Për informacione shtesë rreth ofetrave tona, çmimeve ose rezervimeve ju mund të na kontaktoni nënumrin tonë kujdestar, Si kompani me traditë dhe përvojë, ne gjithmonë kemi qenë të përkushtuar që të ofrojmë shërbime cilësoredhe komode për të gjithë pasagjerët tanë, Europalines është kompani e specializuar në ofrimin e shërbimeve të transportit nga Zvicra në Kosovë dhe anasjelltas me autobusa super modern dhe komod. Shiko më shumë. Air Prishtina ju ofron fluturime direkte nga Evropa per ne Prishtine, Shkup, Oher dhe Tirane Për çdo ndryshim ju lutem të na kontaktoni: Tel.+383 38 606 333 Fax:+383 38 243 582 Mob.+383 44 162 498. Garanci rimbursimi në rast anullimi (lexo të plotë). Itali +39 3807 492 819. Air Prishtina ju ofron fluturime direkte nga Evropa per ne Prishtine, Shkup, Oher dhe Tirane Rezervime me Aeroplan. Rezervo. Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Prishtine – Prizren, 1 dite, €14. Perfaqesitë tona në Prizren dhe Zvicërr ofrojnë shërbim profesional në të gjitha fushat rreth udhëtimit me autobus, fluturimi me aeroplan dhe turizmit. Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Tek kompania Shpejtimit ju mund te gjeni oferten me te mira për ekzkursione për grupe të vogëla nga 8 - 15 e deri tek grupet me mbi 50 persona, Organizojme udhetime te rregullta me autobuse Gjermani-Kosove, Zvicerr-Kosove, Belgjike-Kosove, Angli-Kosove nepermjet Austrise & Hungarise, pastaj Gjermani-Shqiperi/Kosove, nepermjet Italise, Gjermani-Maqedoni, nepermjet Sllovenise & Kroacise. 20.01.2016 . Linja e rregullt nga Zvicra për Kosovë. Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 Rezervime për Traget. 1 talking about this. Garantojmë udhëtimin ose rimbursojmë biletën . Udhetime me autobus dhe aeroplan . Therand zyra Qendrore . E Premte. autobus.al ne bashkepunim me operatorin prestigjoz Tirana Metropol ofron linja nga Shqiperi drejt Kosoves, dhe anasjelltas, me stacione ne Prizren, Peje, Gjakove dhe Prishtine Kontakt. Q. Zejtare p.n. Udhëtime me autobus. Bora Travel @2017. Shiko më shumë Transport betoni . Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Barileva Turist . 09 Janar 2021. Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. Vizitë nga student ndërkombëtar nga AUK. PUSHIME NË MAQEDONI. Saba Turs mbanë linjen e rregull Kosovë Itali dhe Itali Kosovë me nisje të rregullta nga disa qytete kryesore të Kosovës drejt të gjitha qyteteve Italiane dhe … Na Kontaktoni +49 711 620 53 22 +49 157 387 66 846 +49 178 143 25 40 +377 44 233 925 +377 49 233 925 (Viber) shiko të gjitha . Kosovë . GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Zvicer . Kapni ofertat nga mbi 50 kompani autobusësh . 1001 rrugë europe me top kompanitë e autobusëve. Ballina ; Udhëtime ; Shërbimet ; Rezervoni online ; Ofertat SAN BENEDETTO DEL TRONTO (AP) - BERAT Udhëtime me autobus. Kosovë Stacioni autobusave Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. Linjat e rregullta me Autobus . Bëjmë edhe transportin e betonit me kamiona modern Linja të rregullta: Udhëtime me autobus super-komod Zvicer - Kosovë dhe anasjelltas. Intertours Business class travel agency Kosovo ©2015. Zip line – Rugovë 1 Ditë €15. Udhëtime me autobus per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. BLUE Travel ështe agjenci turistike e cila ofron oferta turistike për fundjavë dhe udhëtime! Nëse keni biletë me kthim me date kthimi të pa caktuar, rezervoni në kohë sediljen e autobusit dhe konfirmoni biletën e kthimit online 24 orë para orarit të nisjes. Agjentat kanë kufizime siq janë anulimet dhe ndryshimet në bileta. Qdo të premtë udhetime me Autobus Personal nga: Gjeneva; Lozana; Berni; cyrihu; Lucerni; Rreth nesh. Rezervo. 08 Janar 2021. Shqipëri+355 67 410 90 97. Rezervim i ri. ÇMIMET ORARI . Rezervime me aeroplan. E Mërkurë. Kërko. Udhëtime me autobus. Udhëtime me Autobus. Cmim Biletash; KONTAKT. Eksperiencë dhe traditë shumë vjeçare në transportin e udhëtarëve nga Kosova drejt Zvicrës dhe anasjelltas. Udhëtimet në Veontime janë të konfirmuara. Udhëtime me autobus. Rezervime me traget. Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. E Premte. Udhëtime me Autobus. Udhetime me Bus. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Blini biletë online nëpërmjet Busticket4.me dhe udhëtoni për në shtetet që vijojnë: Austri. PUSHIME NË TURQI. Autobus komod . Udhëtime me autobus . Dortmund 04:00 120 eur 50 eur Busbahnhof: Steinstraße 39, Essen 04:30 120 eur 50 eur Busbahnhof: Am HBF. Të gjithë të drejtat e rezervuara! Materialet dhe elmentet tjera të publikuara në faqe mund të jenë të mbrojura.  Çdo vizitues i faqes i nënshtrohet kushteve të përdorimit të faqes. Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË ; Rezervime me aeroplan ; Udhëtime me autobus ... Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në: PUSHIME NË SHQIPËRI. Rezervim i ri . Intertours si agjension prestigjisoz turistik, posedon floën më moderne të autobusëve që ju ofron udhëtime super lukzose dhe të sigurta nga Zvicra për Kosovë dhe anasjelltas. Tradita dhe siguria na dallojnë në mesin e agjensive prestigjioze . nisjet nga kosova prizren nisjet nga kroaci zagreb; e hËnË – 19:00 prishtine – 20:30: e martË – 20:00: e mËrkurË – 19:00 prishtine – 20:30 Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim. Faqja kontaktuese. Zvicer . Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Struge dhe Oher, 1 dite, €10. Kosovë - Shqipëri . Kosovë . Kjo pjesë është e dedikuar ekskluzivisht për agjenta të shitjes. Barileva Turist . Aranzhmane Turistike. Rezervo. Zvicer . GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Prishtinë – Pejë – Ujëvara e Drinit, 2 ditë €59 . Te rritur. Arazhmane Turistike. Saba Turs mbanë linjen e rregullt Kosovë Itali dhe linjën plotësuese për Francë dhe anasjelltas me nisje nga disa qytete të Kosovës ... Jemi agjensi turistike që ofron udhëtime me autobusa komod nga Kosova drejt Italisë dhe Francës. ÇMIMET ORARI . Regullore; Kontrate Sherbimi ; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR; Udhetimet me guide. Rruga e UÇK-së 50000 Gjakovë Tel: +381 390 323 219 Fax: +381 390 326 204 Rezervo. Rregullore dhe kushtet e udhëtimit . Pagesat për rezervime mund të bëhen me minusin e lejuar (nëse egziston marrëveshja) ose perms deponimit të mjeteve në llogarinë e agjentit. Kosovë . Rezervo. Pamje nga nisjet e përjavshme në linjen e rregullt me Autobus në Linjen Kosovë - Italid dhe anasjelltas 20.01.2016 . Udhetim me bus neper Hungari per ne Kosove disa here ne jave me Iliria Agentur Shqipëri - Kosovë . Jemi agjension turistik i përkushtuar për të ofruar shërbime cilësore dhe korrekte për klientët tanë. Zvicer . Secili ndryshim ose anulim mund të ndëshkohet me penallti. Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren 09 Janar 2021. Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. E Premte. Shiko linjat Linjat e Udhëtimeve. Rezervime me Traget. 08 Janar 2021. Rezervimi online i bus biletave. Rezervime për Traget. Tradita shumëvjeçare na mundëson që të jemi lider në shërbime të transportit drejt Italisë dhe Francës. Zvicer . Prishtine – Prizren, 1 dite, €14. Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren +49/234-387431, 0179-5091634 ... Udhëtim në Stamboll me autobus, 4 Ditë, €59. Kosovë - Shqipëri . Per te pare Programin e plote klikoni mbi foton ose titullin e guides qe deshironi. Udhëtim ne Stamboll & Cappadocia, 25 Dhjetor, 4 dite, €319. Zyret Tona. për Itali dhe Francë . Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Nëse keni biletë me kthim me date kthimi të pa caktuar, rezervoni në kohë sediljen e autobusit dhe konfirmoni biletën e kthimit online 24 orë para orarit të nisjes. Udhëtim me bus Krishtlindjet dhe Viti i Ri-Oferta. Kosovë - Shqipëri . ÇMIMET ORARI . Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave . Pamje nga nisjet e përjavshme në linjen e rregullt me Autobus në Linjen Kosovë - Italid dhe anasjelltas 20.01.2016 . AUTOBUSA PER KOSOVE NISJA 1 NGA DORTMUND-NISJA 2 NGA HAMBURGU NISJA 3 NISJA NGA BREMEN Nga, Dortmundi, Dusseldorf,Frankfurt Stuttgart Munichi, Ulmi etj. Stafi i kualifikuar për udhëtime, fluturime dhe turizëm cilsorë bënë ç’mos që ju ( klientët e agjensisë Intertoursit ) të ndiheni mirë, të bëni udhëtime të rehatshme dhe të kaloni pushime relaksuese. Ju lutemi plotësoni me saktësiformën e rezervimit në mënyrë që ne të bëjmë rezervimin tuaj pa gabime ose ndryshime. Informata: Linja 1 Nisjet çdo të marte,mërkurë,premte,shtune dhe të diel. E Premte. PUSHIME NË MAL TË ZI. Ose përmes faqes kontaktuese Super kujdes ndaj klientit . Udhetime me autobus Kosove Zvicer, Rezervime me traget, Linja e rregullt me autonbs Kosove Zvicer dhe Zvicer Kosove. Nisjet nga Gjemania Linja Nr 2: Çdo te Shtunë ora 03.00 ( nga HAMBURGU ) me drejtim Gjermani - Austri -Hungari-Sërbi-Kosove-Shqipëri. Udhëtime me autobus. Rezervoni udhëtim me autobus online. Zvicer . Femije (2-12) Bebe (0-2) Data e nisjes (opcionale) Ditët fleksibile (opcionale) Kërko. Rezervime me aeroplan. 1001 rrugë europe me top kompanitë e autobusëve. Me teper. 20 talking about this. Cmim Biletash; KONTAKT. 02 Shtator 2020. Ballina 04 Shtator 2020. Llogaria ime. Kosovë +383 44 152 263 +383 44 304 318 +383 45 308 341. Nisje te rregullta me autobus per Prishtine nga shume qytete gjermane dhe evropiane. Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Udhëtime me Autobus. PUSHIME NË MAQEDONI. Udhëtime me Autobus. Gjirafa.com/Autobus ofron 200 mijë orare ditore të autobusëve për Shqipëri, Kosovë, Maqedoni dhe diasporë! Udhëtime me autobus. Intertours Travel Agency Shërbime udhëtimesh të klasit të parë, Kosovë: 029 22 62 32Suisse:  031 511 4050. Rezervime me Aeroplan. E Mërkurë. Të gjitha materialet e publikuara në faqen tonë mund të jenë të mbrojtura me ligj. E Premte. Udhëtime me autobus. Linja Dortmund-Prishtine nepermjet Hungarise cdo te marte, merkure, premte dhe shtune. ÇMIMET ORARI . UDHETIME ME GUIDE. E Mërkurë. AUTOBUSA PER KOSOVE NISJA 1 NGA DORTMUND-NISJA 2 NGA HAMBURGU NISJA 3 NISJA NGA BREMEN Nga, Dortmundi, Dusseldorf,Frankfurt Stuttgart Munichi, Ulmi etj. Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. 15 Janar 2021. Kur hipni në autobus duhet të paraqisni biletën dhe rezervimin e sediljes. Zvicer . Zvicer . Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur Linja Kosovë-SRB-CRO-SLO-Zvicer 38 vende të lira. ÇMIMET ORARI . Informata: Linja 1 Nisjet çdo të marte,mërkurë,premte,shtune dhe të diel. Kosove - Gjermani - Kosove . Linjat e rregullta me autobus. Vizitë nga student ndërkombëtar nga AUK. Shqipëri - Kosovë . mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. ÇMIMET ORARI . Ose shiko të gjitha ngjarjet. Çdo te Martë e te Premte ora 23:00 (nga HAMBURGU) per Tiranë me kalim Gjermani - Austri - Kroacia - Mali i Zi - Shqipëri. ÇMIME SPECIALE PËR FAMILJE! CallCenter 24h +41 76 427 07 0. +383 44 184 195 +383 44184195 wib Kosovë . Partnerët tanë. Regullore; Kontrate Sherbimi ; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR Linje Nderkombetare me Autobus : Tirane - Prizren- Gjakove- Prishtine - Peje . Udhetime me autobus Dortmund – Gjilan 2 Jahren ago; Udhetim me autobus Brüssel-Gjilan. ÇMIMET ORARI . Vera 2015 e organizuar nga AUK me student nga Evropa dhe mbarë bota, të cilët vizituan Kosovën, Shqipërinë, Greqinë dhe Ma. Stamboll (me autobus), 23 Dhjetor, 4 ditë, €59. Për ndryshime apo anulime ju duhet Pagesat bëhen me transfere bankare ose me pagesa cash në zyret e Intertours SA. Krishtlindjet dhe Viti i Ri-Oferta. 02 Shtator 2020. Viti i Ri në Dubai, 30 Dhjetor, 5 Ditë €1350 (me charter Tirane – Dubai) Udhetime ne Shqiperi. Intertours ofron shërbime profesionale të udhëtimit dhe transportit të pasagjerëve e regjistruar në Kosovë dhe në Zvicerr. Relacioni . Bashkohuni me ne përmes Facebook, dhe shpërndajeni faqen tonë, kështu ju do të ndihmoni miqt dhe të afërmit tuaj për të udhëtuar më lehtë. Udhëtime me autobus. Rezervo. Rezervime të sigurta. Zvicer . Struge dhe Oher, 1 dite, €10. Rezervim i ri. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. E Shtunë . Udhëtim me autobus me kosto të ulët. ÇMIMET ORARI . Të gjitha të drejtat e rezervuara | Armendi Tours - 2020 © | Designed by: bkapk.com Përshtypjet e klientëve . PROGRAMI I UDHËTIMIT ( Kosovë – Sërbi – Kroaci – Slloveni – Itali – Zvicër ) UDHËTIMI BËHET Ç’DO TE SHTUNE ME KËTE ORARË Vendi Ora e nisjes Vendi i nisjes Pejë 05:00 St.i Autobusave Deçan 05:15 Te Përmendorja Gjakovë 06:00 St.i Autobusave Prizren 07:00 St.i Autobusave Prishtinë 08:00 St.i Autobusave Ferizaj 08:30 Restorant Dani […] Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ; Linja Prishtinë-Tiranë-Prishtinë ; Linja Kosovë - Zvicër - Kosovë . Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Udhetime me autobus ZVICER -KOSOVË-ZVICER. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Adresa: Rruga B / Mob: +383 48 833 833 / info@bluetravel-ks.com Linja të rregullta nga Kosova për Itali dhe anasjelltas si dhe linja plotësuese për në Francë dhe anasjelltas me autobusa komod dhe staf profesional. Udhëtari duhet të jetë në vendin e percaktuar për nisje së paku 15 minuta para nisjes së autobusit. Kur hipni në autobus duhet të paraqisni biletën dhe rezervimin e sediljes. Vrejtje: Gjatë kohës së masës së izolimit në kthim nga Kosova për rezervime kontaktoni zyrën për informata shtesë spese udhëtimet janë të redukuara! Shperndaje. Barileva Turist Sh.p.k. Rezervo. Nisja çdo të Premte ndërsa kthimi çdo të shtune Më shumë . 09 Shtator 2020. Rezervo. Rezervo. Intertours, agjension prestigjioz . Udhetime me autobus Kosove Zvicer, Rezervime me traget, Linja e rregullt me autonbs Kosove Zvicer dhe Zvicer Kosove. Numrat për kontakt. Sipas qyteteve Sipas lijnave. Rezervim i ri. Europalines ©2019, Si kompani me traditë dhe përvojë, ne gjithmonë kemi qenë të përkushtuar që të ofrojmë shërbime cilësore. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Udhëtime. Nëse i keni harruar të dhënat kontaktoni në Tel: +383 44 618 169. 20 talking about this. ÇMIMET ORARI . Me rastin e shfrytëzimit të sistemit për rezervime, ju pranoni se i keni lexuar, kuptuar dhe i keni pranuar kushtet e përdorimit të sistemit të online rezervimeve të deklaruara nga agjensioni Intertours SA në seksionin e Kushtet e Përdorimit Februar 2019 0 Comment. Rezervime me Aeroplan. Düsseldorf 06:00 120 eur 50 eur Busbahnhof: … Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. 04 Shtator 2020. Arazhmane Turistike. Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Vera 2015 e organizuar nga AUK me student nga Evropa dhe mbarë bota, të cilët vizituan Kosovën, Shqipërinë, Greqinë dhe Ma. PUSHIME NË MAL TË ZI. Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË ; Rezervime me aeroplan ; Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ... Sharr Travel sjell ofertat më të mira për pushime në rivierat më të mira në rajon, me çmimet më fantasike në: PUSHIME NË SHQIPËRI. Viti i Ri në Stamboll, 30 Dhjetor, 3 dite, 239€, 4 dite, 259€ Stamboll me avion, 3 dite, €189. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Të gjitha të drejtat e rezervuara | Armendi Tours - 2020 © | Designed by: bkapk.com Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane Poashtu ofrojme linjen permes Kroacise & Malit te Zi. Çdo ditë udhëtime me autobus : Prishtinë Durrës Sarandë Vlore Dhermi Velipojë . Barileva Turist Sh.p.k. kemi nje rregull te vogel: nese doni te dini cmimet e biletave duhet te na jepni numrin e telefonit! Linja Zvicer-SLO-SRB-Kosovë 49 vende të lira.